KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432206
nr 1243 2206
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slottet. Signerad, daterad 1971,14/360. Motivet: 24x40
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:07:50
24/3 17:50:29
150 kr
25/3 11:38:15
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén